"Weterynaria w Praktyce" jest ogólnopolskim miesięcznikiem. Tworzymy nasze pismo dla lekarzy weterynarii, kadry naukowej akademii rolniczych oraz weterynaryjnych laboratoriów diagnostycznych, studentów medycyny weterynaryjnej - przyszłych lekarzy weterynarii. Publikujemy teksty o charakterze przeglądowym, przybliżające i przypominające Czytelnikom problemy diagnostyki i terapii schorzeń wchodzących w zakres szeroko pojętej praktyki lekarza weterynarii. Zajmujemy się ciekawymi przypadkami klinicznymi i problematyką leczenia zwierząt małych (towarzyszących), egzotycznych, nowo udomowionych oraz koni i zwierząt hodowlanych. Zamieszczamy aktualności ze świata medycznego, prezentujemy kliniki i lecznice dla zwierząt. Docieramy do gabinetów, lecznic, przychodni i klinik weterynaryjnych, wojewódzkich i powiatowych służb nadzoru weterynaryjnego, wojewódzkich i powiatowych lekarzy weterynarii.

"Weterynaria w Praktyce" posiada wersję mobilną

Prenumerata mobilna to roczny dostęp do treści w aplikacji "Weterynaria w Praktyce", zawierającej specjalnie opracowane i wzbogacone o dodatkowe materiały wydania mobilne czasopisma.

Co to jest "wydanie mobilne" ?  

To specjalnie opracowana wersja czasopisma dostosowana do urządzeń mobilnych, takich jak tablet, iPad, iPhone lub smartfon. Dostęp do wydań mobilnych gwarantuje DEDYKOWANA APLIKACJA, funkcjonująca w ramach systemów iOS oraz Android.
 

             


Link do pobrania bezpłatnej aplikacji:
urządzenia z systemem iOS: pobierz
urzędzenia z systemem Android (4.0 i nowsze): pobierz
 

Wersje mobilne to coś więcej niż PDF czy wydania elektroniczne

a) Gwarancja odpowieniego wyświetlania treści na urządzeniach mobilnych.
Czasopismo adaptuje się do rozdzielczości Twojego urządzenia, wygodnie nawigujesz i przewijasz kolejne strony.

b) Automatyczne pojawianie się najnowszych numerów czasopisma.
Koniec udręki z załącznikami! Nie musisz już przesyłać plików z innego urządzenia lub pobierać je ze skrzynki pocztowej. Wszystko dostępne błyskawicznie z poziomu Twojej aplikacji. Wystarczy ją otworzyć!

c) Wszystkie wydania w jednym miejscu i zawsze pod ręką.
Chcesz szybko wrocić do artykuły przeczytanego np. 3 miesiące temu? Wystarczy kliknąć w wybrany numer i możesz korzystać z praktycznej wiedzy gdziekolwiek jesteś.

d) Dodaktowe materiały multimedialne i rozszerzenia artykułów!
Wydanie mobilne zawiera wszystkie treści zawarte w papierowej wersji czasopisma, jest ono jednak wzbogacone o dodatkowe materiały takie jak video, więcej zdjęć, informacje o autorze, ciekawe linki itp.

JAK CZYTAĆ MOBILNIE? - wystarczą trzy kroki!

1) Pobierz aplikację.
2) Kup prenumeratę mobilną za pośrednictwem DlaSpecjalistów.pl.
3) Zaloguj sie w aplikacji używając loginu i hasła, które wyślemy na Twój adres e-mail.